Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyugtasatok meg. Azt vettem...

Nyugtasatok meg. Azt vettem észre,hogy mielőtt el kell mennem nagy wcre be fájdul a jobb lábam. Most vagyok túl egy vírusos bélgyulladason es 2 antibiotikum kúran.mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Bélgyulladás volt a bajod vagy még az van, de ez a lábfájdalom vs. attól van, hogy ilyenkor az izmok akaratlanul megfeszülnek. Esetleg gerinc miatt, vagy pont olyan idegpályák lesznek pillanatig érintettek, amik a lábadba is kisugároznak.
2023. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor fog elmulni? Az lehet,hogy még ott van mert ha nem diétás kaját eszem annak nem orul a szervezetem.
2023. júl. 25. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem minimum hetek, vagy hónapok mire teljesen mhelyrejön. Szerintem ha nem rendeződik és nagyon zavar, akkor menj el az orvoshoz, akár háziorvoshoz, ő mondja meg a véleményét.
2023. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha kapok antibiotikum akkor jó. Csak nem élhetek rajta,és refluxom5se orul neki. Már lassan 2honapja szenvedek vele. Sajna a tenyésztésbol nagyon nehéz ki mutatnia campyol vírust.igy még az orvosom de tudja hogy el tűnt e már. De szerinte ez okozza.
2023. júl. 25. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A lábadban van a beled
2023. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 válaszoló nem vicces
2023. júl. 25. 08:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!