Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum okozta bélgyullad...

Antibiotikum okozta bélgyulladás mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés
A székletvizsgálat gyorstesztje ugyan negatív lett, de a leoltás eredménye még nincs meg. 48 órája hagytam abba a kiváltó gyógyszer (duomox) szedését, de a hasmenés még csak nem is javul.
2014. jan. 11. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Enterol nevü probiotikumot. Nekem két napig székrekedésem volt tőle. Hatásosabb a Normaflorenál. Az egyik legjobb és kis kiszerelésben is kapható.
2014. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eltarthat egy ideig, főleg ha ne adj isten álhártyás vastagbélgyulladást kaptál, gondolom pont ez az, amire tesztelnek. Gondoskodj feltétlenül a kellő víz- és ásványianyag-utánpótlásról (gyógyszertárban kapsz port, amit bele kell szórni vízbe)!
2014. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Floraliv probiotikumot szedek két napja egyenlőre semmi hatást nem tapasztalok. A gondom az, hogy hétfőn mindenképpen suliba kellene mennem, de ilyen hasmenéssel esélytelen, viszont azt olvastam, hogy nem szabad hasfogókat (smecta, széntabletta) szedni,mert lassítja a gyógyulást. Igen, álhártyás bélgyulladásra teszteltek.
2014. jan. 11. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
_Semmiképpen_ ne szedj bélfogót. Sajna ezt ki kell bekkelni, és ha közben nem tudsz suliba menni, akkor nincs suli...
2014. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A baj, hogy akkor kirúgnak. Nem rendes suli, hanem támogatott képzés, és már túlléptem a megengedett hiányzási keretet Eddig sikerült elsikálni, de tovább nem tudom. teljesen meg vagyok lőve. Vagy itthon maradok gyógyulni, vagy elmegyek suliba és összef**om magam órán.
2014. jan. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!