Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha stressz ér, nagyon irritált...

Ha stressz ér, nagyon irritált leszek, hol tudnám levezetni, hogy ne az embereken csapódjon?

Figyelt kérdés

Undok leszek, és irritált, amikor nehéz időszakon megyek keresztül. Valamiféle tippek, hogy hogyan tudnám kiadni magamból ezt, levezetni a feszültséget?


Mivel nem dohányzom és alkoholt sem iszok (szerencsére), ezért még azzal sem tudom levezetni.


A futás jó szerintetek? Vagy próbáljak vmi komolyabbat? Box?


Fontos, hogy ez IDŐSZAKOS, tehát amint vége a stresszes időszaknak, úgy én is egyensúlyba kerülök.


2023. aug. 1. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A sportolàs a legjobb stressz levezetô! Boxzsàkot is ûtôgethetsz, ahol kitombolhatod magadat!
2023. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Futás, box nagyon jó. De minden intenzív, fizikai erőt igénybe vevő sport.

A súlyemelést most hagyjuk, mert nem mindenkinek bírja a szív- és érrendszere, izma, gerince.


Neurológián nekem a boxzsákot javasolták, bármi amit ütni-vágni kell, gyógyszert nem szedtem, tökéletes volt. Rengeteg feszültségtől szabadultam így meg. Mai napig használom, ha kell.

2023. aug. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen sport jó, amit élvezel
2023. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Stresszválasz: "Üss vagy fuss!"


Tehát "Üss vagy fuss!"

2023. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam a vívás segített sokat - többek között levezetni az indulatokat, másrészben pedig megtanulni kezelni és higgadtnak maradni.


Másnak a box, vagy erőkifejtést igénybe vevő sport, nekem a vívás alatti fegyelem kellett hozzá :)

2023. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ahol indulatok vannak, ott nem biztos hogy érdekli a fegyelem.

Inkább csak egy jót csapkodni akar.

2023. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!