Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a konfliktuske...

Hogyan kezeljem a konfliktuskereső, bántalmazó embereket?

Figyelt kérdés
Nem akarok kiszolgáltatva lenni semmilyen zsarnoknak,de ha nemet mondok neki,egyből keménykedni kezd,meg én vagyok a hibás minden sza.ért! Az ilyeneket jobb elkerülni,mert alig várják,hogy konfliktust rendezzenek,én pedig könnyű préda vagyok az ilyen undorító férgeknek.Nagyon alattomos módszerekkel akarnak megtörni(bűntudatkeltés,provokáció,hibák felhánytorgatása,számonkér olyanokért,amikhez semmi köze nem kellene,hogy legyen).Egy ilyen jelenlétében feszült,ideges vagyok,stresszelek,összeszorul a gyomrom,légzési nehézségeim vannak,úgy érzem mintha én lennék a hülye.Örülök,ha nincs ilyen személy a közelemben.Mit tehetnék,hogy megőrizzem a hidegvéremet?Mi a véleményeteket az ilyen természetűekről?

2018. jan. 11. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Van itt egy könyv ami innen le is tölthető PDF formátumban:

Barbara Berckhan - Verbális önvédelem

[link]


Egy másik link:

Gyakran beszólnak, piszkálnak? Tanuld meg kivédeni a verbális támadásokat! (Verbális önvédelem – 1. rész)

[link]


Nekem az jött be legjobban ha kártékony kreténekből hasznos emberekké alakítom őket. Valamint úgy rendezem a dolgokat hogy csupa hátrányuk származzon abból ha számomra nem viselkednek 100 %-ban megfelelően.


Attila a hun király bánt a legjobban a genetikai hulladékokkal, hulladékhasznosítást végzett:

[link]

2018. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pklaci4 válasza:
állj ki magadért ,csak azokat baszo,gassák akin látják hogy lehet,megölni úgysem fognak félnek a börtöntől ,tartsd a tudatodban bármit tesznek ők jobban rá baxnak ezt ők is tudják így úgysem csinálnak semmit csak mind ezt unalomból, egyszer tarkonbas szod őket oszt elmaradnak ha nem vagy elég erős ott a fa vagy a vas :D csak ne feled hagyd hogy ö üssön először akkor nincs mit vesztened,mondhatják hogy te csak avval mersz jönni amikor te eredetileg nem is akartál semmit
2018. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

További ötletek a kártékony kretének agyának lekötésére:

Betámadtak? Vágj vissza egy oda nem illő szólással! (Verbális önvédelem, 5. rész: Értelmetlen közmondások)

[link]

2018. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük. Gondolj valami másra. Van, hogy semmi sem segít, vagy ha épp nem bírsz érthetően mondani ki szavakat, akkor még a vissza támadás se megy. Figyelj, kívülről mutasd úgy, mintha lepereg rólad, ne engedd azt láttatni, hogy bánt. Úgy könnyebb egy idő után.

Pontosan tudom, hogy milyen ez, én a kezemet haraptam szét egy jó ideig, most meg matematikai feladatokat oldok meg fejben. Tereld el a figyelmedet, ez is segít.

2018. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a fő hogy nem mutasd magad gyengênek.Én ott csesztem el hogy az elején visszafogtam magam v@rtam h@tha lenyugszanak és elfogadnak megszoknak.De egyet tanultam ebből hogy a képükbe mosolyogtam egyszerűen visszatámadtam akkor visdzább vettek igaz még morogtak magukban de nehezen de leálltak.Sokan félnek a rabs@gtol igy elgondolkoznak hogy nem éri meg kötöszködni.
2018. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyakon kell szúrni őket,ha bántanak.
2018. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!