Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idoszakos bojt? Szemelyes...

Idoszakos bojt? Szemelyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon megoszlanak a velemenyek! Ha valaki csinalta, kerem irja le, hogy mit tapasztalt!

2023. aug. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött végül is. Ami nehézség benne nekem, hogy elég sokat mászkálok ide-oda, akár esténként és olyankor szeretek beülni valahova inni-enni, ez mellett pedig szervezést igényel az ilyesmi. Most nem is csinálom épp, de tervezek visszatérni ősszel.
2023. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes csinálni ha az evési ablakban egészséges ételeket eszel és mértékkel. Én úgy csináltam, hogy el maradt a reggeli "ebédeltem" délután, aztán laza vacsi és nyilván sok sok víz. De nem tudtam sokáig tartani, épp bele jöttem aztán terhes lettem 🤷‍♀️ de fogytam vele kb 3-4 kg-t
2023. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Minek? Sem lefogyni, de még éhes lenni sem akarok, mert az égvilágon semmi értelmét nem látom.
2023. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 a hozzászólásodnak sem volt sok értelme, már neharagudj
2023. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4.

A tiedénél biztosan több.

2023. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a #2 voltam, de mindegy is jóccakát
2023. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!