Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszok be?

Miért alszok be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Délelőttös műszakba dolgozom. 06:00-14:00 hegesztőként és darabszámra szóval azért nyomni kell a melót meleg is van izzadok rendesen stb..

27 éves férfi vagyok. Az egészségem jó vérnyomásom cukrom stb.. jó.

Általában 10 kor fekszek le aludni és 5kor kelek.

De délután hazaérek letusolok utána eszek bezuhanok és elalszok 2 órára is akár valamikor kb minden délután.... Szerintetek ez normális?

Vérképet évente néznek elvileg vashiányos nem vagyok.


Tudtok erre valami megoldást hogy ne aludjak be? Vagy ez teljesen normális?


2023. aug. 17. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Lehet nagyobb az alvásigényed, mint az átlagnak. Esetleg mozgásszegény életmód. Helytelen táplálkozás. Mentális, vagy egyéb betegség. A lehetőségek tárháza kb végtelen.
2023. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Óó remek. Hol induljak el ? Futni nem ártana mert szoktam néha de msot hanyagoltam egy ideje. Táplálkozásomba reggelente zabot eszek banánt és almát. Délben rendes főtt ételt amit itthon készítünk. Vacsorára is itthonit szoktam enni tehát próbálok normálisan táplálkozni.

Kezdjek el szedni valamit vagy milyen úton induljak el?

2023. aug. 17. 19:00
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Lehet vitaminhiányod. Nem tudjuk hogyan táplálkozol.


Lehet baja a szívednek.

Nem fulladsz, vizesedik a lábfejed, fáradsz ki hamar?


Kaptál Pfizer oltást esetleg?

2023. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Már most látom, hogy helyesen eszel.

Ha vashiányos vagy szedsz folsavat és vasat?

2023. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Normális fárasztó munka és ebéd után ledőlni.
2023. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A szívem rendben van tavaly nézte kardiológus.

Vérkép alapján nem vagyok vashiányos. Nem fulladok nem vizesedek nincs semmi ilyen problémám.

2023. aug. 17. 19:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben próbálj meg többet aludni. Lehet, hogy nagyobb az alvásigényed. Nekem pl. 10 óra alvás kell, hogy kipihenjem magam, pedig teljesen egészséges vagyok. Meg eleve a munkád fárasztó, több pihenés kell mellé, mint egy irodai munkásnak.

Ha ez sem használ, akkor pl. vitaminhiány vagy kardiológiai probléma lehet még. Azokat meg ki kell vizsgáltatni.

2023. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kardiológiai probléma? Kb az mi lehet? Tavaly volt ultrahang, ekg, terheléses ekg, sima ekg stb.. ott ne mvolt gond. pulzusom átlagban 65 vérnyomásom 110/70
2023. aug. 17. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Pl. szívelégtelenség vagy angina
2023. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De azt látták volna nem?
2023. aug. 17. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!