Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nem alszok rendesen miért...

Ha nem alszok rendesen miért extra rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés

Pár hete a meleg miatt nagyon rosszul alszok. 2 napja ilyen hajnali 1-2 körül sikerül elaludni, viszont ma is felkeltem már fél 6-kor.

32 éves vagyok.

A szobában 28 fok volt. Ma reggel végre esett az eső és hűlt.

25 fokig még olyan elviselhető bent a meleg, de ez a 27-28 fok már nagyon megterhelő, attól izzadok az ágyban, hogy csak fekszek benne.


Borzalmasan be vagyok lassulva, úgy érzem mintha le lenne körülöttem lassulva a világ.


Megmértem a vérnyomásom 2x, mert biztos voltam benne, hogy magas.

Erre 120/79, majd 128/80 volt pulzus 75.


Kávé nem segít hogy felébredjek.

Ventillátor egész este ment, de szerintem csak szétfújta a fejemet ennek a meleg levegőnek a keringése.


Létezik, hogy pár hét alatt ennyire meg tud viselni ha nem alszok rendesen?


Most is már tompán fáj a fejem és 10 óra..


2023. júl. 13. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Próbáld meg napközben pótolni a hiányzó alvást. Akkor vannak hátrányos hatásai, ha a kialvatlanság tartós.
2023. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A problémám az, hogy egész nap alig tudok koncentrálni és nagyon fáradt vagyok.


A délutáni alvástól mindig rosszul voltam, utoljára tán középiskolában működött.

2023. júl. 13. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is így vagyok. Borzalmas az egész. Annyira felületes az alvásom, szinte ébren alszom. Kipihenni sosem sikerül magamat rendesen és baromi lassú , fáradt, ingerült vagyok. Gyomrom is rossz már emiatt , émelygek. Olyan szinten unom a nyarat , hogy ki se tudom mondani és én se díjazom a délutáni alvást. Mondjuk el se tudok aludni délután se.
2023. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!