Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erről mi a véleményed? Milyen...

Erről mi a véleményed? Milyen volt a gyerekkorod, a szülői háttered? Enyém meglehetősen rossz

Figyelt kérdés

Apám abszolút elhagyott már egészen szinte babakoromban, sosem beszéltem vele és nem ismerem csak látásból.

Nem sokra rá lett anyámnak egy embere, akikkel kicsi korom óta minden nap veszekedtek elég durván. Én így nőttem fel.

Most pedig 20 éves fejjel nyomaszt, hogy nekem nincs normális szülői hátterem. Egyszerűen szégyellem és nem akarom, hogy ezt tudják.

Most pedig nincsenek is együtt de egy házban laknak, külön aludva és külön koszt.

Úgy tűnik hogy én fogom fizetni itt a dolgokat anyámmal, és ez is aggaszt a jövőm miatt.

Annyira rosszul érzem magam...

Mit tennél a helyemben?



2023. aug. 25. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 8-as vagyok. Ha a múlton rágódsz, akkor az lebénít, és megakadályozza, hogy arra koncentrálj, ami előtted van. A múlton nem tudsz változtatni, a jövőn igen. Ezért idő és erőpazarlás azzal foglalkozni, ami volt. Pláne nem érdemes másokra nézni. Hidd el, mindenkinek megvan a maga baja, a maga puttonya, amit a múltjából hordoz. Nekem is. Az ember levonja belőle a tanulságot, aztán előre néz. Ezt tedd Te is. Élj úgy, hogy azt mondhasd, nem cserélnél senkivel. Hidd el, meg lehet csinálni. Csak rajtad múlik. Előre nézz, ne hátra, és ne oldalra, de ne is messzire. Csak arra, ami épp előtted van. És a napok megoldják a maguk gondjait. Eddig is megoldották. Hiszen élsz, megvagy, egészséges vagy, vannak körülötted olyanok, akikre számíthatsz. Miért lenne rosszabb később? Dehogy lesz rosszabb. Nyugodj meg, és mindig csak az előző napra koncentrál, a többivel ne foglalkozz.
2023. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!