Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, ha szomorú...

Mit csináljak, ha szomorú vagyok amiért hamarosan vége a nyárnak és megint jön az undorító, hideg, sötét időszaka az évnek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Bizony mondom, örvendezzél, mert hamarosan véget ér ez a földi pokol, ahol 35-40 fokban próbálnak az emberek nem megfőni.


Az évszakokban semmi undorító nincsen, ez a természet rendje. Akinek a természet rendje nem szép, annak akkor mi az?

2023. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 Hát amíg volt tél normális hóval, és nem egy hosszú lacsakos november volt mint a mostani években addig én is jobban kedveltem. Viszont engem a korán sötétedés, felhős és szürke ég és hideg idő kombó eléggé ki tud készíteni főleg hó nélkül :( Meg tudom itt a mnérsékelt övben a tél is fontos, de azért az emberi elég depresszíven tud hatni ez az időszak (pl:: a skandináv országokban is elég sok a depressziós emiatt)


Meg amúgy én szeretem ezt a meleget, nagyon jól elvagyok benne :D


Meg én szeretem a természetet, ezért is zavar hogy télen kevesebb az élőlény és kevesbé szép a táj.


Meg nekem igazából novembertől februárig tartó idősazkkal van bajom. A márciustól október végéig tartó időszakot a magyarországi klímán kifejetten szeretem :)

2023. aug. 28. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a hosszú, lacsakos novemberrel bajod van, akkor a 40 fokkal miért nincs? Ez NEM nyár, hanem egy tetves pokol, ahol létezni nem lehet klíma nélkül - odakinn meg végképp.


Inkább legyen őszies, idő, 10-15 fokkal, még az eső sem zavar különösebben, de végre nem egész nap csak döglődik az ember, hanem lehet programozni hőguta nélkül.


Az esőre meg ott a vízhatlan cucc: kabát, bakancs, és máris mehetsz bármerre.

2023. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
55%
Igen, hát szar, hogy vége a nyárnak, de a meleg vége miatt én sem szomorkodom. Nem tudom mennyi idős vagy, de igazából az élet valszeg megy tovább. Nyáron meleg van télen hideg ez ilyen. Én a suli tudata miatt jobban szenvedek.
2023. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

És a 40 fokot azt ligetes részre értem, de Rómában p lmájus végén 43 fok volt, Pulában meg 45 nyáron.


Ez szerinted mégis hol normális és élhető? Sehol. Gyakorlatilag rövid nadrág-topban meghaltunk a forróságban.

2023. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 Hát mások az emberek. Te a meleg időt nem szereted, én meg a hideg lucskos időt. Szóval téged is megértelek.


Meg én is voltan nyáron Görögországba, én is voltam ott várostnézni és tengerpartól távoli helyeken és ott is nagyon meleg volt (40 fok körül) viszont az egyáltalán nem zavart, jól elvoltam benne. Mondjuk azért hozzá tartozik az is a dologhoz hogy átlag embernél jobban bírom a meleg időt.

Meg abban igazad hogy az eső fontos (a tavalyi aszály tényleg borzalom volt, ebben az évben esett legalább értékelhető mennyiségű csapadék).

2023. aug. 28. 10:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Készítesz furgonból egy otthont és irány dél.
2023. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#5 Ja gondolkoztam viccből azon én is, le kéne lépni a hosszú távon vonuló madarakkal afrikába 4 hónapra, vagy hibernálódni mint a hüllők :D
2023. aug. 28. 11:01
 9/15 A kérdező kommentje:
Az előző nem az 5-ös nek szólt, hanem a 7-esnek :D
2023. aug. 28. 11:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Az ember nem erre a rohadt melegre van beállítva, a kórházak nem véletlen vannak ilyenkor tele.


Tippre fiatalabb korosztály lehetsz, korral haladva az emberek egyre kevésbé bírják a meleget.


Amúgy meg még van az a fajta típus, aki mondja, hogy imádja a nyarat de otthon 0-24 a 20 fokos klímás hidegben ül, a lábát meg napi fél órára teszi ki a lakásból. Rajtuk is ráncolni szoktam a szemöldököm.

2023. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!