Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, ha szomorú...

Mit csináljak, ha szomorú vagyok amiért hamarosan vége a nyárnak és megint jön az undorító, hideg, sötét időszaka az évnek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most is sötét van, mert az összes redőny le van engedve, hogy ne süssön be a nap, így csak 27 foknyi rohadás meleg van a lakásunkban amúgy volna 30. Ez sokkal jobb, ja nem..
2023. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 Igen, a fiatalabb korosztályba tartozom 20 éves fiú vagyok. Meg én nyaranta elég sok időt szoktam kinn lenni. Meg a szobámban nincs is klíma, a napokban is 28-30 fok van a szobámban, de nem zavar. Szóval én nem ilyen klímás szobábban üldögélős vagyok. Meg igazából a tavaszt is ugyanúgy szeretem mint a nyarat, meg az őszben a szeptembert és az októbert, különösen ,,a vénasszonyok nyarának" nevezett részét. (Mondjuk ebből a szempontból hülyén tettem föld a kérdést, mert igazából a novembertől kezdődő időszakot nem szeretem, mert akkortól szokott hosszabb távon olyan idő lenni amitől rosszabb a kedvem.)
2023. aug. 28. 12:41
 13/15 anonim ***** válasza:
A vénasszonyok nyara teljesen rendben van, az év legjobb pár hete.
2023. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy bírod ezt a hőséget, rólam szakad a víz, használhatatlan vagyok, a hajam mintha megmostam volna, undorító. Én sem vagyok oda a hideg, esős, sötét ősztől, téltől, amikor sok ruhát kell felvenni és sötét van, de ezt a hőséget már nem bírom, így én most várom az őszt. Majd gyönyörködöm a piros/sárga falevelekben.
2023. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nem csak a hőség miatt nem lehet kimozdulni, hanem a milliónyi szúnyog miatt sem.

Én az idősebb korosztályhoz tartozom, régen én is szerettem a nyarakat, de azok a nyarak átlag 10 fokkal hűvösebbek voltak. Ez a 40 fokos fullasztó hőség gyilkos. Nem lehet benne semmit csinálni. A vízpart se megoldás, mert a nap a vízben is szénné égeti az ember fejét.

Eljutottam oda, hogy jobban szeretem az őszt és a telet. Nem lucskosak már azok, hisz aszály volt tavaly is egész télen.

2023. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!