Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongás okozta hasmenés...

Szorongás okozta hasmenés ellen érdemes használni smecta port?

Figyelt kérdés
Ha vírus vagy baktérium okozza a hasmenést, akkor azért nem szedem, mert a hasmenésnek pont az a lényege, hogy kiürítse a kórokozót a szervezetből. Szorongás esetén viszont nincs kórokozó, ezért arra gondoltam, hogy miért ne szedhetném.
2023. szept. 1. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

En immodium tablettaval vagyok ebben a dilemmaban.

Szerintem alkalmilag, vagy egy hetig kb szabad hasznalni. Hiaba tudsz kakilni mellette, a tapanyagok felszivodasat neheziti.

En ugy rendezem, hogy esemenyekkor, vakacion mar megelozesnel alkalmazom. De erzem a veszelyt. Eloszor megvartam a vulkankitores szekletet, aztan vettem be. Kesobb annyira nem nyugtatott meg ez a verzio, hogy elore bevettem. Csodalatos sikerelmenyeim voltak.

De ez sokkal rafinaltabb nalunk, hiszen segelykialtas. Szoval egyre jobban latom a veszelyt, hogy egy ido utan semmi nem lesz eleg.

Probalj meg arra koncentralni, hogy van nalad, es ettol meg kell nyugodnod.

Amugy antidepresszanst, nyugtatot szedek 19 eve. Es hasznalnak, nagyon jok. Nem fuldoklok, nem szedulok, tudok aludni, enni, nyilvanos helyek es egyedul semmi gond.

De a hasmenes fobia beutott egyszer es megragadt. Tudom raadasul, miert. Egy jelkepe valaminek. De nem tudok valtoztatni rajta, jo ideig nem.

Aterzem, de vigyasz. Nem lehet minden nap.

2023. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!