Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasmenés új helyen, "új"...

Hasmenés új helyen, "új" emberek társaságában, hogy lehet megmagyarázni, hogy ne legyek kigúnyolva?(IBS)

Figyelt kérdés

Szabadidős programok, barátok, ismerkedés kb semmit nem merek, mert ráparázok, és rosszul leszek.

Ismerkedni, főleg sem merek senkivel, mivel ott csak ketten vagyunk és még feltűnőbb ha elszaladok.

Szakmai közegekbe, olyan munkát vállalni sem merek amit mindig szerettem volna, és amiért sokat is tanultam, mert rástresszelnék, és elsőre elveszteném minden szakmai "tekintélyemet", hogy vegyenek úgy komolyan ha wcre szaladgálok.

Egy darabig azt gondoltam hogy otthonról tanulok, dolgozok az majd jó lesz, de társasághiányba lassan beleőrülök, imádok új embereket megismerni, beszélgetni.


Néhány ételt, adalékanyagot nem bírok, de többnyire a stressz váltja ki.


Az attól való félelem ha valaki meg tudja, akkor elfordulnak tőlem, kinevetnek, és nem számít milyen vagyok, csak ez alapján fognak megítélni.



2023. jan. 14. 03:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Csak mondd meg hogy fosnod kell kész
2023. jan. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Többször előfordult, hogy elhívtak sétálni a parkba, hegyekbe, vagy Citadellára, mert beszélgetés közben meséltem, hogy szeretem a természetet.

Amire azt válaszoltam, hogy inkább nem, nem szeretek sokat sétálni, vagy messze van stb.

Azt nem mondhatom, hogy tök jó lenne, de rástresszelnék, hogy nincs a környéken mosdó, rosszul lennék és megutálnál.


Teljesen más személyiséget mutatok, mint amilyen valójában lenni szeretnék.

Pedig álom randi lenne este sétálni budai hegyekben.

2023. jan. 14. 03:52
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Legjobban akkor jársz, ha a lelki hátterét pszichológus segítségével megoldod.
2023. jan. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Én a szexxel vagyok így. Volt egy kapcsolatom évekkel ezelőtt, és hát nem alakult túl jól, vagyis egyáltalán nem. Túl magasak voltak az elvárásai a szexxel kapcsolatban, és állandóan ráparáztam, hogy megfeleljek neki, meg az ilyen-olyan hülye kívánságainak. Pl: ekkor még ne élvezz el, ne így feküdj, ne úgy legyél, ezt csináld, azt csináld. És ráadásul mindig akkor kellett, amikor ő akarta. Vége lett a kapcsolatnak, de azóta nem járok sehová, nem ismerkedem. Középkorú férfi vagyok, de igazából már annyi idő eltelt, hogy nem is kívánom, meg nem is akarom. És most belegondoltam a te helyzetedbe, mi lenne, ha arra kerülne a sor, hogy szex? Gondolom az sem menne, mert ott a stressz.
2023. jan. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Előző: én is hasonlóan jártam.
2023. jan. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem próbáltad még, hogy beveszel előtte hasfogó tablettát?
2023. jan. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az csak ront a helyzeten, úgy rémlik hogy ezek betegtájékoztatójában szokott leírva lenni ilyen esetekre kitétel.
2023. jan. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
48%
Szakember, vagy hasfogó gyógyszer.
2023. jan. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy a 7-es mondja, több évig szedtem, szétcseszte az emésztésem.
2023. jan. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6os: De volt időszak, amikor kb. bárhova mentem szedtem, aranyér letf miatta, szóval ahogy a 7es is mondja.


4: Hát az ismerkedésnél megakad a dolog így nem tudom, de ha valakiben már annyira megbíznék, hogy ezt elmondanám, akkor az is menne.

2023. jan. 14. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!