Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 23eves anya vagyok szerintem...

23eves anya vagyok szerintem komoly depressziom van milyen szakorvoshoz kell ezzel fordulni ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb menj a háziorvoshoz és ő majd ad beutalot a pszichiátriai szakrendésre.
2023. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos, ő tovább utal.


Magán esetben pszichologus, ő pedig vagy pszichiatert javasol, aki jogosult gyógyszerek felírására, vagy további terápiát.

2023. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló pszichiáterhez. Én mikor úgy éreztem hogy szükségem van orvosra, felhívtam a szakrendelőt elmondtam a panaszom.Első találkozásnál volt 2 féle teszt amit ki kellett töltenem, ez alapján kiértékelte hogy szerinte e szükségem van e a "kezelésre" és megbeszéltük a tesztet...
2023. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es ezek a pszichiaterek segitenek valamit?sose hittem bennuk
2023. szept. 4. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát most nagyon őszinte leszek... Nekem csak annyiba segített hogy elmondhattam egy orvosnak hogy mit élek át. Egyébként csak gyógyszereket írt fel, meg elején havonta járnom kellet, beszélgettünk. De én nem szedem a gyógyszereket, próbálom fejben leküzdeni. Először inkább próbáld meg a pszichológust, ha ő úgy lássa úgyis tovább küld a phsziatriara ahol tudnak gyógyszert írni.
2023. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze ,hogy segítenek. Gyógyszerfüggővé válni, elhízni, felpuffadni, mindenféle más testi bajt előidézni , amikkel éjjel nappal mindig más orvosoknál ülhetsz. Majd kapsz rivotrilt , antidepiket , altatókat, amiket aztán szedegethetsz, három havonta meg mehetsz a pszichiáterhez , kb. 5 percet szán rád , amíg felírja az újabb adag gyógyszereidet.
2023. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6os teljesen egyet ertek veled…

A mamammal pont ezt csinaltak…rivotril fuggo meg sok minden mas nyugtato fuggo keptelen mar elaludni nelkuluk

2023. szept. 6. 16:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Menj terápiára, csoportba , tárd fel az állapotod okát gyerekkorodtól kezdve az összes apró részletig egészen mostanáig , értsd meg ,hogy a bántások, fájdalmak , amiket Neked okoztak , nem rólad szóltak, hanem a másikról. Ennyit tudtak adni , erre voltak képesek és nem biztos ,hogy gonoszságból.

Gyógyulj meg , azt kívánom..

2023. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
❤️
2023. szept. 6. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj majd, hogy mi van veled. Érdekel. És tényleg. Szükség van Rád. Ezt ne felejtsd el, meg akkor sem, ha nagyon mélyre süllyedsz a depresszióban és úgy érzed, felesleges vagy, ezek nem igaz gondolatok. Hidd el. És minden nap nehéz lesz , nagyon nehéz , de kelj fel és tedd rendbe magad, a környezeted , akkor is, ha nincs erőd. Fontos vagy.
2023. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!