Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni hideg orr ellen?

Mit lehet tenni hideg orr ellen?

Figyelt kérdés
Esténként, mielőtt lefekszem nagyon fázik az orrom, és nem tudok elaludni. Mitől lehet ez? És hogy védekezzek ellene? Ez sajnos komoly probléma, és komoly válaszokat várok.
2010. okt. 16. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

vegyél fel orrtyűt :)

de egyszerűbb megoldás, ha az orrodra húzod a takarót, vagy teljesen az alá bújva alszol el.

2010. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam az orromra húzni a takarót, de akkor meg egy idő után nem kapok levegőt... Valani gyógytea nincs erre?
2010. okt. 16. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugjuk össze az orrunkat. De nekem csak kint a hidegben pirossodik be az orrom, mint a paprika Jancsinak. Szerintem ez egy hideg allergia, tulajdonképpen nincs rá gyógyszer.
2010. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van. Ja, és csak ősszel és télen van, fűtési szezonban, nyáron semmi gond.
2010. okt. 16. 23:07
 5/5 jávorfácska válasza:

Szia! Nekem is pont ez van második éve. Én is keresem a megoldást. Mi van azóta Veled? Javult valamelyest? Údv:

Jávorfácsja

2013. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!