Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom már mit tegyek?

Nem tudom már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretek segítséget kérni, magamnak próbálom megoldani a problémáim általában.

Már ott tartok, hogy ez nem megy, nyilván tudom, hogy nekem kell megoldani ezeket, más nem fogja, de talán egy kis külső szemmel alkotott vélemény jól esne.

Nem fogom leírni az egész életem, nem volt a legjobb gyermekkorom, viszont nagyon rossznak sem mondanám.

Párommal 7 éve vagyunk együtt, szeret, tisztel nagyon sok rossz ellenére velem van.

Nem egyszerű velem, nem vagyok jó érzelmi állapotba már régóta de egyre rosszabb, kezd eluralkodni rajtam a depresszió. Ennek ellenére támogat, segít amiben tud. Nekem mégis sokszor kevés..pedig hány lány össze tenné a kezét egy ilyen pasiért.

Nekem mégis hiányzik a szenvedély a szexualitás, én egy művészlélek vagyok, ő teljesen más.

Ez az egyik problémám a párkapcsolatom amit helyre kellene tenni az életemben, eldönteni mi a fontos, eldönteni, hogy tudok -e úgy élni, hogy szeretem és szeret és ennyi de tűz, szenvedély nélkül. Ami egyébként sosem volt ő mindig is ilyen volt, de mivel szeretem vele vagyok 7 éve.

Oké ez most stagnál köztünk, hogy mi is legyen velünk, mert tudjuk azt, hogy én neki nagyon sok vagyok ő nekem kevés mégis szeretjük egymást.

Egészségügyi problémáim vannak. 24 vagyok.. 6 éve van híg székletem amit nem tudunk még mindig mitől van, minden vizsgálaton voltam. Helicobacter volt amit kiirtottak aztán laktózérzékenység. 4 éve tartom a laktózmentes diétát és nincs javulás. Kb másfél hónapja lett egy tályogom a bal farpofámon, nagy szenvedés volt de egyre jobb lett. Most úgy néz ki sipolyom van, illetve a tályog is újra begyulladt szerintem. Szóval holnap irány megint a sebészet, Isten tudja mi lesz megint. Ha ezekből sikerül valahogy kilábalni elmegyek újra tükrözésre altatásban, mivel januárban bodításban csináltak, de nem sikerült mert iszonyúan fájt így 5cm után abba hagyta a doki.

Közbe szem allergiám van tavasztól őszig tart, allergia vizsgálaton voltam nem mutatott ki semmit, tehát nem tudjuk mire vagyok az, így nem is tudom elkerülni vagy az ellen használni bármit amire allergiás vagyok, mert nem tudom mire vagyok az. Plusz folyton beteg vagyok, mindent elkapok, én nem tudom mikor lettem ilyen nyavalyás, sose voltam ilyen élettel teli, bulizós, optimista voltam..

Közbe 12 órában dolgozom eladóként, ami nagyon távol áll tőlem. 1 éves képzésre járok amivel végzek februárban, de mellette felvettek főiskolára amit most kezdtem el levelezőn de a munkahelyem miatt nem sokszor tudok ott lenni így lemaradva elég nehéz lesz ez is. Munkahelyet nem tudok váltani, mert ahol élek semmi lehetőség nincs.

Közben a szüleim problémáit is próbálom megoldani, mert szegények nagyon és minden bajuk van nekik is egészségügyileg. A nagymamám aki nagyon nagyon közel állt hozzám..májusban itt hagyott bennünket. Akkor eléggé lecsúsztam, persze a külvilág felé nem, mert "The Show Must Go On"...

Pszichológusra nagyon sokat költöttem, de sajnos semmit nem ért nekem.

Csak élni akarom az életem azzal foglalkozni amivel szeretnék, egyáltalán megtalálni mivel is szeretnék, megtalálni önmagam és a kiutat minden sz@rságból.

Talán ennyi. Bocsi, jó hosszú lett. Köszi ha elolvasod.


2023. szept. 10. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szedjél B vitamin forte komplexumot, az idegeid megerôsitése céljàbòl. Esténként ihatnàl Citromfû teàt, enyhe nyugtatò hatàsa van és jobb kedvre derit. Tùl hamar lekötötted magadat az a baj, nem tomboltad ki magadbòl a „tûzt“ ! Ezért sòvàrognàl rà! A kapcsolatod kihûlt 7 év alatt, maradt a megszokàs. Rendbe kell jönnöd testileg, és ha ez sikerûl, akkor tovàbb léphetsz…
2023. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!