Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 1 éve rettenetesen nagy...

Kb 1 éve rettenetesen nagy hibát követtem el, amit utána nagyon megbántam, de nem sokat agyaltam rajta. Viszont lassan 1 hónapja estefele naponta eszembe jut.Nehezen alszok el, folyton rajta agyalok. Mit tehetek a bűntudatom ellen?

Figyelt kérdés

#bűntudat #Mit tegyek bűntudat ellen? #Bűntudat ellen sos valaki #Megbántam, nem tudom jóvá tenni
2020. aug. 31. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit követtél el?
2020. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel a hibádat ha lehetőséged van tedd jóvá, beszélj róla, ne magadban őrlődj.
2020. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném részletezni, hogy mit csináltam, nagyon szégyenlem magam miatta.Pszihológushoz is fordulnék, aki ismeretlen, de nem tudnám neki sem elmondani:/
2020. szept. 1. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Bekaptad az öcséd fütyijét?
2020. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jézus 666–> és ha nincs testvérem, mit hozol fel?:)
2020. szept. 1. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet olyan durva...mondd el...lécciii!
2020. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod itt is. Lehet h új nézőpontok többet segítenek mint az őrlődés.
2020. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szorongas, nekem is szokott ilyen lenni. Mindenki kovet el hibakat, en is csinaltam hatalmas baromsagokat, szegyenteljes dolgokat, amiket sosem osztanek meg idegenekkel, de meg baratokkal sem, csak legbizalmasabb lelki tarsammal, de talan, ha tudnam, hogy azutan is elfogadna. Megis itt vagyok es megha neha eszembe is jut, lenyugszom idovel, mert rajovok, hogy uj eletet kezdtem. Te is kezdj uj eletet, mashol, mas emberekkel korulveve.
2020. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elmondhatod privátban is, hátha tudok segíteni :)
2020. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem mondta el akkor nem is fogja.
2020. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!