Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Száj kétoldalán, piros,...

Száj kétoldalán, piros, viszkető és ostmár hámló foltok mi lehet? Ekcéma? Mt tudnék rá használni hétfőig?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma, de gombás fertőzés is. Fogalmam nincs mi lehetne rá jó. Inkább mutasd meg bőrgyógyásznak.
2010. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szájfájásom ilyen
2010. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 hét múlva van szabad időpont abba a rendelőbe ahova járok...addigra szerintem elmúlik magától!
2010. okt. 17. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ekcémám ilyen.

Én próbálom néha arckrémmel kenni, néha testápolóval. Komolyan mindennel. Hétfőn megyek én is bőrgyógyászhoz. Szerintem te is várd meg, és nézesd meg. Én szoktam rá krémet kapni, ami 1-2 héten belül elmúlasztja.

2010. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5-6 éve volt az arcomon,de azóta egyáltalán nem...már elmúlt szerencsére,nekem a körömvirág krém meg az idő segített....
2010. okt. 24. 11:13
 6/6 anonim válasza:
a kérdezőnek:Ha esetleg gombás fertőzésről van szó akkor tudom javasolni az Atopi Derm krémet. nekem a gyógyszertárban javasolta a fő gyógyszerész.Ha esetleg pedig Ekcéma akkor a fenivir ekcéma krémet ajánlom.Ezt is a gyógyszerész ajánlotta.
2010. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!