Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel kenjem a szám ha olyan...

Mivel kenjem a szám ha olyan tüneteim vannak amire ráillik a "pállott száj"? (piros és be van repedezve folyamatosan mintha hámlana) kenegetem de nem múlik el.

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj többet inni, lehet, hogy csak nem viszel be elég folyadékot.
2010. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem több mint 1 éve ilyen a szám,kenem mindennel de semmi se mulasztja el
2010. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges nem túl sokat iszom... de ha már kijött nem lehet vmivel kezelni? próbálom most jegelni azt hallottam az segít.
2010. dec. 9. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
méz, jó vastagon. Állítólag jó rá, de én még nem próbáltam.
2010. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben felejtsd el a mézet! Gombás fertőzésed van, amire a Canesten kenőcs a legjobb. Nem folyik véletlenül a nyálad éjszaka? A fogaiddal nincsenek problémáid? Hány éves vagy?Van kivehető fogpótlásod? Sok mindentől kipállhat a száj. Szedjél A vitamin capsulát is, hogy meggyógyuljon.
2010. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincsen kivehetőm, sztem a nyálam sem folyik, én nem tudok róla amúgy 20vagyok és lány. Ma elmegyek a gyógyszertárba hátha meg tudják mondani mi ez és adnak rá vmit. De köszi:)
2010. dec. 10. 10:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és a fogammal sincsen probléma folyamatosan járok kontrollra, úgyh innentől nem tudom mi okozhatta:S
2010. dec. 10. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Kék tégelyes Nivea. Nekem is nagyon gyakran volt ilyen a szám, azóta minden este bekenem niveával, semmi baja. Ha kihagyok pár napot, újra előjön, csúnya és fáj. Nivea 2 nap alatt rendbeteszi.
2010. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is így jártam. A télen a hidegben kisebesedett a szám sarka, és hetekig nem gyógyult be. Aztán hallottam valamit és kipróbáltam: esténként lefekvés előtt házi pálinkával kentem be a sebeket. Ezután egy hét múlva megszűntek a sebek!
2012. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!