Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 órája hátratalicskáztam 5...

1 órája hátratalicskáztam 5 talicska földet, amiben egy kicsit kifulladtam. Azóta hányingerem van és májtájékon nyomó, fájó érzés. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szó mi szó, az utóbbi pár hónapban nem túl sokat mozogtam, de azért ennyire nem kéne a halálomon lennem egy kis fizikai munkától....
2023. okt. 3. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo esetben a majadnal csak a meghuzodott izmot erzed, a hanyinger meg leesett vernyomas vagy cukor, vagy csak affele kimerules tunete. Mar ez az ajuldozos hanyinger, nem a kajaundoros.
2023. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem szokta a kutya a szántást , kezdj el sportolni mert ez a teljesítmény 0
2023. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire tápos nem lehetsz.
2023. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Nem is vagyok tápos.. :D Általában nem szokott gondot okozni az ilyesmi, de most valahogy mégis.
2023. okt. 3. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a talicskázástól.
2023. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívizom elhalásod van. Menj orvoshoz.
2023. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végső esetben megpróbálhatod visszaállítani az eredeti állapotot, hátha az visszacsinálja. Szóval, vissza kéne talicskázni azt a földet a korábbi helyére.
2023. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!