Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehet hogy nem fájt?

Hogy lehet hogy nem fájt?

Figyelt kérdés
Egyszer régen 4-5-6 éves koromban kint játszottam a kertben, tisztán emlékszem mindenre, az akkori kutyánk fellökött és megfejeltem a talicska "nyelét" Ami egy vascső ugye. Emlékszem, hogy egyáltalán nem éreztem semmit csak hogy valami meleg folyik az arcomon, és az orromon végig... aztán odaraktam a kezem és láttam hogy ömlik belőle a vér. Vittek azonnal a sürgősségire kimosták és összeragasztották a sebet, még a koponyám is kilátszott. Utána hetekig hajhálót kellett viselnem. Most 17 éves vagyok és még mindig megvan a hege ennek a balesetnek, valószínűleg az ott marad örökre. De vajon miért nem fájhatott?

2018. jan. 13. 00:57
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:

Enyhe sokk talán?

Nemrég elvágtam a kezem, nem is éreztem, csak láttam, hogy nicsak mekkora lyuk van a kezemben. A felismerés után sem fájt.

2018. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan helyen talalt el, ahol nem volt olyan sok idegvegzodesed ( nem vszinu), vagy esetleg a „ sokktol“ nem erezted ( vszinubb)
2018. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is a sokkra, de akkor miután megnyugodtam volna fájt volna, és emlékszem rá hogy nem fájt utána se, csak amikor gyógyult akkor viszketett. de ezen kívül semmi se, mai napig nem értem, hogy lehet ez. Viszont az tény, hogy akkor nagyon megijedtem tőle.
2018. jan. 13. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!