Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, mi lesz igy belolem?

Mit tegyek, mi lesz igy belolem?

Figyelt kérdés
16 vagyok es egyszeruen nagyon sokat logok sulibol. Kb a 6 hetbol 1-et mar lelogtam. Es ez nem zavarna mert tudom hogy milyen felesleges dolgokat tanulnek, de ha ehhez nincs akaraterom, akkor mashoz sem lesz?

2023. okt. 11. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ne lógj
2023. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érettségi viszont mindenhová kell…és ezek nem felesleges tantárgyak, hanem az alap műveltség részét képezik, és bővítik a tudástáradat, 1-2 érdekes tárgy meg arra van minél több inger érjen és talán megszereted. Vagy legyél magántanuló, és aminket nem szeretsz tantárgyakat előrehozott érettségit csinálsz belőle…egyetemen az ember már olyan dolgokat tanul, amiket szeret vagy átfedésben vannak a tanulmányaival…és jah ne lógj. Te sem akarsz, mivel vetted a fáradságot ezt ide leni…szóval fogd meg magad és menj be az óráidra…
2023. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi...
2023. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért lógsz? Mi jobbat csinálsz?

Miért gondolod, hogy fejlődsz, ha kikerülöd a nehézségeket? Van olyan dolog amit szívesebben tanulnál? Pl szakma?

A suli, bárhogy szidjuk is, nemcsak a tananyagról szól. Jól érzed, a teherbírásod, akaraterőd, céltudatosságod is fejlődne, ha nem a kiskaput keresnéd.

2023. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!