Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy nagyon hipochonder vagyok. Már minden komoly betegséget magamra képzeltem amit csak lehet. De jó ideje van olyan, hogy elkap ilyen hirtelen gyengeség vagy ájulásérzés most is ahogy kiszálltam az autóból és bementünk a boltba, van mikor enyhén fáj a fejem. Már attól félek, hogy halálos beteg vagyok, nem merek orvoshoz elmenni mert nem foglalkozik soha velem, de ha foglalkozna is félek hogy kiderül valami nagyon komoly. Sokszor fáj a testem bizonyos pontokba pár másodpercig, de a nyakam hátul meg a jobb vállam sokszor, már arra is gondoltam, hogy a gerincem mert ferde sajnos. Vasat elkezdtem szedni 1 hete kb, mert régen is volt sokszor vashiányom és azt gondoltam megint az van, illetve magnéziumot is szedek. Volt valaki már hasonló helyzetbe?😞 20/L

2023. okt. 15. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél be egy jó erős placebót.
2023. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos tudatlan vagyok, az mi?
2023. okt. 15. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!