Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rettenetesen ég az egész kéz...

Rettenetesen ég az egész kéz fejem és az újjaim is. Mivel tudnám megszüntetni a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt vágtam erőspaprikát aztán délután rettenetsen elkezdett égni és most már megbolondulo aludni sem tudok mivel tudnám enyhíteni? vagy mikor múlik el hiába mosom...
2010. okt. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára allergiás lehetsz rá. Nemtudom van e otthon natúr kefíred, vagy joghurtod, Az égést is csillapítja. Azzal kend be a két kezedet és az ujjaidat is.Vegyél be kálcium tabit is ha van otthon.
2010. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetekben lerakódott zsír oldásában és elszállításában. Tehát különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatása régóta ismert. Azt is tudhatjuk, hogy rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt. Kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. A csípős paprika kivonata pedig elviselhetetlenül meleg érzést, és ez irritációt okozhat, ha nagy mennyiségben fogyasztják A chili paprikát egyébként az immunrendszer erősítésére is ajánlják. Tévhit, hogy árt a gyomornak és gyomorfekélyt okoz. A pszichológusok szerint az erős paprika csípős ízének hatására az agyban endorfin szabadul fel. Ez a hormon felelős a boldogságérzetért, és a fájdalomérzet csillapodásában is szerepet játszik.
2010. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor még jól is jártam?:P

jajj rettenetes már nem tudom mit csináljak vele nincs most itthon kefír sem megmosom tejjel most olvastam h az is jó :)

2010. okt. 18. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Végül is igen, habár jóból is megárt a sok. Gondolom mára már elmult.
2010. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen már elmúlt hál'istennek :) ajánlom mindenkinek ha erős paprikát vágnak csak kesztyűbe! :P
2010. okt. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!