Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap (általába esténként...

Minden nap (általába esténként) mindig fáj a hasam (a köldököm körül) és minden nap nagyon sokat pukizok. Mitől lehet? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel vagy fuvódva sztem..,de ezt gondolom Te is sejtetted!A köldök körüli fájás sztem vakbélgyanús!De lehet megcáfol valaki,nem vagyok benne biztos..,de mintha igy hallottam volna
2010. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elottem mar leirtak, hogy megis mi lehet a gond, es fogyasszal anizs teat, vagy komenymag teat, mivel ezeknek jo gorcsoldo hatasa van, es segiteni fog.
2010. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.és ha fel vagyok puffadva miért csak este jön elő???
2010. okt. 19. 07:10
 4/5 anonim ***** válasza:

a köldök körüli fájás epeféreg. Én még nem hallottam, hogy vakbél lenne, pedig már kivették a vakbelem.

Csinálj széklettenyésztést! (3-at 2 hét különbséggel)

2010. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én dettó így voltam pár éve. Elmentem természetgyógyászhoz, aki adott ánizs teát. Azóta amikor csak ilyet érzek, iszok ánizs teát, és kb. 30 percen belül hat. Nekem nem volt epeféreg vagy vakbélgyuszi
2016. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!