Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetséges ez? Normális...

Hogyan lehetséges ez? Normális válaszokat kérek, köszi! =)

Figyelt kérdés

Szia.

12 éves lány vagyok,155-156 cm és 51 kg.

Ebből a legtöbben arra gondolnak,hogy "úristen,ebben a korban már fogyókurázni akar" megminden ilyesmi.

Nem,ez nem igaz.

Egyszerűen nem értek valamit.

Ugyebár két hónapja nyári szünet van az iskolában,és előtte folyamatosan kaptam a "Jaj,de duci vagy" és "Többet kéne mozogni" jelzőket.

Szerintem mint mindenkinek egy idő után nekem is elegem lett belőle.

Nem csináltam semmit és most augusztusra nagyon szép alakom lett és jó combjaim.

Tényleg,még csak nem is mozogtam,és nem is nyúltam.

Hogyan lehet ez?


Köszi a válaszokat előre is. =)


2011. aug. 22. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

a test folyamatosan alakul amíg fizikai értelemben fel nem nősz :D

én pl 25 éves vagyok, de még most is vannak időszakok, amikor érzem, hogy megváltozik a testem. pontosan nem tudom megmondani, hogy miben, a súlyom sem változik, egész egyszerűen csak látom, hogy vékonyabb vagyok.

Ez normális :D

ez nem a kérdéshez tartozik, de az, hogy ki mit mond a súlyodra, soha ne érdekeljen. Nekem tönkretették a gyerekkoromat a kortársaim azzal, hogy ilyeneket mondtak, aztán már most, felnőtt fejjel jövök rá, hogy semmi igazság alapja nem volt, csak az emberek előszeretettel foglalkoznak másokkal....

2011. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első hozzászoló : Köszönöm szépen =)
2011. aug. 22. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdessz kislányból nagylánnyá válni, az alak változik, nőiesedik.

Egyébként 155-156 cm-hez az 51 kg szerintem teljesen normális, egyáltalán nem itt kezdődik a duciság.

2011. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 22. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ülsz fél napot az iskolapadban,többet mozogsz esetleg...és nem befolyásolnak szubjektív hozzászólások.
2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tessék ? :O
2011. aug. 22. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát a változás lehet ettől:hogy most nem ülsz az iskolapadban és nem hallasz különböző véleményeket...ez jót tesz.
2011. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Óóóóó..oké

Lehet =D

2011. aug. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!