Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy már egy...

Mitől lehet az, hogy már egy ideje 3 naponta belázasodok, és esténként meg éjjel bedagad a torkom, alig tudok nyelni, de nappal semmi bajom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű megfázás/influenza. Szedd a gyógyszereket.
2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs az az influenza, ami 3 naponta jön ki és csak éjjel.

A lázat nem tudom, a többi inkább allergiának tűnik, de ez találgatás, ki kell vizsgáltatni.

2011. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mononukleózis - csókbetegségre tippelek. Az ilyen, bedagadnak a nyaki nyirokcsomók, hol lázas vagy hol nem. Már azt hiszed meggyógyultál aztán rájössz, hogy még sem. Nem vagy aluszékony? Kérd meg a házi orvosod, hogy utaljon be laborvizsgálatra. Abból biztosan kiderül. De a párod ne csókold meg, ha nem akarod lepasszolni.


Persze nem biztos hogy ez a bajod! De tapasztalatból tudom, hogy ilyesmi tünetei vannak.


Erre egyébként nincs gyógyszer. Sok pihenés, sok folyadék, és sok-sok vitamin!

2011. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm. Utána néztem a tüneteknek,és sajnos mind jellemző rám.
2011. júl. 26. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ne állíts fel diagnózist, ezek a tünetek még ezer más betegségnek is tünetei lehetnek. Bízd az orvosra.
2011. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!