Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffein leszokás?

Koffein leszokás?

Figyelt kérdés
Szeretném abbahagyni. Kb napi 2-3 koffeintabletta a jelenlegi helyzet munkában, otthon max 1-2. Könnyen el tudok hagyni szinte bármit, van akaraterőm rengeteg, az a baj, hogy mindig nagyon fáradt vagyok. Szóval azért nem sikerül soha épp a koffeintől megszabadulni, mert 6 órákat (vagy annyit se) alszok. Olyan mintha krónikus kimerültségem lenne. Ez elmúlhat? Nagyon fiatal vagyok még (25 alatt) de dolgozom és nagyon sokat mindig. Ha mondjuk bevezetem szogorúan a napi 8-9 óra alvást, akkor majd elmúlik ez a kimerültség, vagy sose fog?

2023. okt. 28. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Cikóriát igyál, Inka kávét, vagy amiben úgy 70% cikória 30% kávé van általában.
2023. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha naponta ötöt ittál, akkor felezd, igyál kettőt, aztán később egyet, és végül el is hagyhatod. Szerintem napi egy-kettő még nem vészes.
2023. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha napi 6 órát alszol átlagban akkor nyilván azért vagy fáradt. 7-9 óra közt a normális. Kezdj el többet aludni és fokozatosan hagyd el a koffeint
2023. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is nagyon szeretnék leszokni. Pedig otthonról dolgozom. 6-kor este megkívántam egy kávét és most nem tudok aludni. Én inkább az íze miatt iszom, meg alacsony a vérnyomásom.
2023. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!