Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le az energiait...

Hogyan szokjak le az energiaitalról?

Figyelt kérdés
Nagyon rászoktam az energiaitalra Hellre eddig napi egyet ittam mostmár inkább kettőt. Tudom, hogy egészségtelen a fogaimnak se tesz jót de a hangulatom jobb lesz tőle. Depresszióban szenvedek ami miatt fáradékonyság, motiválatlan vagyok stb. ezeken segít egy ideig az energiaital. Nélküle nagyon rossz, fáradt vagyok. Valakinek tanács esetleg, mennyi ideig tart leszokni róla?

2023. szept. 3. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez szerintem még nem jelent problémát, két energiaital az nagyjából annyi mintha meginnál két hosszú kávét.
2023. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálam is igy volt anno 20evvel ezelőtt most meg szetbaxta mindenm az energiaital
2023. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj néha fáj a gyomrom tőle és a fogaim se a régiek már 😞
2023. szept. 3. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Fogaim es a Belmüködésem, gyomrom szétvágta...
2023. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nehéz függőség. Én kv T iszok és előző nap lefozok fekete teát és azt iszom. Esetleg a jó minőségű fekete teát és vagy a zöld teát próbáld ki, nm rogton dobnak fel de hosszabb távon van hatásuk és mégiscsak növényi eredetűek.
2023. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki coca colazik naponta liter szamra meg savas italokat iszik meg kv-zik (az is savas) az 2 db 10 - 20 mp-es szodabikarbonas oblogetessel kozvetlen az ivaszat utan megolja a problemat. A gyomorral, belekkel nemtom mit csinal hogy maradandoan karaosodik, ott mar lehet valami elvaltozast okoz.
2023. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én napi 6-ot is szoktam. Te szinte a fasorban sem vagy hozzám képest, kedves kérdező.
nov. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!