Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet a lámpalázon...

Hogyan lehet a lámpalázon segíteni? Férjem vezető beosztásban dolgozik, sok az értekezlet, megbeszélés, de általában nincs gond, szerinte 30%-ban van kb. amikor előjön, hogy hevesebben ver a szíve.

Figyelt kérdés

Ez őt zavarja, pedig volt már része "kiképzésben" brutálisabb munkahelyen, ez nyugisabb, de mégis....

Ötletek?


2010. okt. 19. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vezető beosztás? Buszt vezet? Próbálja ki a autogén tréninget.
2010. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel már nem kezdő, szerintem ne reagáld túl az Ő lámpalázát
2010. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyan ő tapasztaltabb mint én, de elmondom nekem mi segít egy cseppet... csak pár alkalommal tartottam előadást sulikban, és borzalmasan izgultam. PRóbáljon arra gondolni hogy a hallgatóságot érdekli amit mond, és hogy valam iolyat mond nekik amit csak ő tud jól átadni. Majd ha eljut odáig hogy ebszéljen próbálja mindennél jobban beleélni magát a szövegbe. NE figyeljen másra csak arra hoyg ezt el kell nekik mondani, nem kötelességből, de tudniuk kell:D jo tudom hülyén hangzik... de ha rendesen beleéli magát már nem embereket fog látni akik rászegezik a tekintetüket, hanem a közönséget úgy egybe, akiknek együtt kell elmondani mindent. és sokkal könnyebb ha lényegében egy személyként gondol a sok emberre.

a másik pedig hogy mindig készüljön fel rendesen, ne kelljen attól félni hgy megakad. A kinézetére is figyeljen, hoyg ne jusson eszébe útközbe hogy mittomén jhaj rosszul kötötte meg a nyakkendőt vagy valami...

2010. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak annyit, hogy nem én reagálom túl, ő kért meg, hogy nézzek utána, hátha találok valami okosat. Igazából sokszor átbeszéljük ezt a témát, ha felhozza, tudja ő is, hogy nincs nagy gond, szerinte észre sem veszik, hogy ő izgul, csak őt zavarja.

Majd megmutatom neki a válaszokat.

És...vezető beosztást írtam, nem sofőrt.

2010. okt. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!