Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás téma, ha valaki álmos...

Alvás téma, ha valaki álmos mennyire elfogadott a környezete szerint hogy ő most szeretne elvonulni aludni?

Figyelt kérdés
Környezetedben mikor komolyan, tehát valós okkal mondod, hogy álmos vagyok, mennék aludni, akkor előfordult, hogy néhányan erre felbuzdulva direkt nem hagytak aludni menni, hanem extra téma bedobással szórakoztatni kezdtek, évvel gátolva?

#alvási igény, alvás este, alvás,
2023. nov. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De itt most mi a szituáció, mert nem értem? Nyilván ha egy ottalvós osztálykiránduláson azt mondtam hogy megyek aludni akkor persze nem hagytak aludni menni.A párommal élek akkor megyek aludni amikor én akarok.De ha hazamegyek a családomhoz akkor is én döntök, elhúzok aludni, tiszteletben van tartva.Kitérnél a szituációra ami által ez a kérdés megfogalmazódott benned?
2023. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki nem hagy aludni és miért vagy mibajod van? Mi a kontextus he?


Én akkor alszom amikor akarok, mert egyedül lakok a penthouse lakásomban Budán. Társaságban pedig evidens hogy nem akarják hogy aludni menjek, olyan hatalmas egyéniséggel rendelkezek, hogy meg is értem hogy igénylik a társaságomat. Azonban én is egy Úriember vagyok mert megtisztelek másokat azzal ha már megjelenek hogy nem álmosan fogok téblábolni mint valami kómaszökevény.

2023. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Családi körben, gyerek, szülő, párod, amint elhangzik a szadból, hogy "álmos vagyok, aludni mennék", jön a cunami ami gátol ebben.

Bármilyen téma bedobása vagy esemény gerjesztése csak hogy még véletlenül se tudjál elmenni aludni igényed és kedved szerint.

2023. nov. 3. 22:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj kettes 😂 sírva röhögök.
2023. nov. 3. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán felállok, miután mondom hogy aludni megyek,nem kell hozzá senki engedélye.

Nálatok szokás ilyen alkalmakkor egy időben nyugovóra térni?

2023. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szadista csaladom. Viszont az esetek 90 %-aban kavet iszom, ha csak ugy vagyok almos nap kozben. Ha valamiert keveset aludtam, akkor 1-2 orara lefekszem, es kerem, hogy ebresszenek fel maximum ekkor es ekkor.
2023. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leírt kontextusból kiindulván durva ha a családod nem hagy aludni térni amikor neked tetszik.Nálunk mindenki akkor húz el aludni amikor kedve tartja, tiszteletben van tartva
2023. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!