Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkahelyem lesz, mikor...

Első munkahelyem lesz, mikor elfogadott hogy a saját komfortomnak megfelelően formáljam a munka környezetemet?

Figyelt kérdés

Januárban kezdek, de nemrégiben körbejárhattam az épületet és megmutatták ahol dolgozni fogok. Hát eléggé elszomorodtam, ugyanis crt monitor de ami számomra a legrosszabb a legolcsóbb irodai szék.


Monitort még meg tudom szokni, esetleg valamilyen szemüveggel még könnyebben megoldható, de elég fiatalon nekem már gerincproblémáim voltak, 6 éve használok Herman Miller széket ami számomra a tökéletes.


Nem várom el, hogy nekem ilyen széket biztosítsanak (sajnos 250-300e forintról indulnak), de pl mikor tehetem azt meg, hogy esetleg az otthoni székemre kicseréljem mivel úgyis munkahelyen többet fogom használni (kb csak üllő munka).


Gondolom nem lehet ezt az első héten mert jól ki közösítenének, finnyásnak tartanának, de kb 2-3 hónap után már elfogadott vagy tovább kell (szenvednem) várnom ezzel?



2013. nov. 24. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális helyen nem fognak ezért szólni, főleg ha elmondod, hogy gerincprobléma miatt van erre szükséged. Többnyire amíg nem a főnöktől várod el, hogy biztosítsa amire szükséged van (tehát a főnöknek, kollégáknak nem okozol plusz költséget, munkát), addig a legtöbb helyen tolerálják az ilyen egyéni igényeket. Szerintem várj pár napot míg megismered őket, utána vesd fel, hogy bevinnéd a székedet.
2013. nov. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fogsz egy törülközőt,összetekered,körberagasztod és máris biztosítani tudod a gerincednek a lordózist.

az alap szocializáció átlagosan 3 hónap.

addig érd be a deréktámasszal szerintem és végezd lelkiismeretesen a gerinctorna,vagy a jóga edzéseidet.

2013. nov. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a próbaidő lejárta után már beviheted a székedet. Ha ilyen problémáid vannak és normális a közösség akkor elfogadják persze :)
2013. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!