Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Borsod megyeiek! Most novembe...

Borsod megyeiek! Most november 7. 03:40-kor. ti is észlelitek a dörgést és villámokat?

Figyelt kérdés

Valamiért nem merem magamban bevallani,de kiskorom óta félek dörgésektől és hát a viharoktól összeségében.

És most meg arra kelek,hogy magy csattanás és láttam ahogy felnéztem az ablakra a villámot.

Ez novemberben normális?

mert szerintem nagyon nem ,olvastam valami geomágmeses vihar cikket ,hogy a világban ez terjed,de nekem ez nagyon para valamiért...



2023. nov. 7. 03:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van zivatar és hát annyira nem normális most, mivel általában október végéig szoktak zivatarok lenni, de hát ez van.

Biztosan a klímaváltozás.


Mostani riasztás:

"Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye

Zivatar fokozat: 1

Figyelem! Zivatar alakulhat ki. Elsődleges veszélyforrást a villámlás jelent, emellett esetenként szélerősödés, jégeső előfordulhat!"


"Szöveges figyelmeztető előrejelzés

Figyelmeztető előrejelzés Magyarország területére 2023.11.07. kedd éjfélig

A reggeli órákig az ország északkeleti felében van esély a záporok mellett egy-egy zivatar kialakulására."


[link] (rendszeresen frissítik itt a riasztásokat!)


Előrejelzés 7-én hajnalra: https://www.youtube.com/watch?v=9xu4GN3ah00&t=48s


Balatonnál napközben még durvább zivatar volt:

[link]

[link]

2023. nov. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez durva.

Hát kitudja lehet lesz még hasonló:D

Köszönöm a választ itt majd nyomon fogom követni.

2023. nov. 7. 06:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez semmikor nem normális, mert a villámlás előbb van, mint a dörgés.
2023. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!