Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a fajta végbélfájd...

Mi lehet ez a fajta végbélfájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap arra keltem, hogy nagyon fáj a végbélnél..Előző napokban is hasonló fájdalmam volt, de sokkal enyhébben. Nem az a szúrós, éles fájdalom, hanem erős, belső fájdalomként tudnám leírni.

Délutánra se múlt el, miközben ültem a buszon azthittem elájulok a fájdalomtól, olyan erős volt. Egyszer kis időre elmúlt, egyszer visszajött.

Elmentem nagy WC-re és utána enyhült, azóta minimálisan fáj. Mitől lehet ez?



nov. 17. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Aranyér?

Miért itt kérdezed és miért nem mész a háziorvosodhoz beutalót kérni?

nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1-nek igaza van kérj beutalót a háziorvostól és irány a proktológia. Ez lehet polip, jó-, és rosszindulatú daganat, vérrög okozta probléma, tályog, bőrelváltozás stb.

Ezt csak proktológus szakorvos tudja eldönteni. Ajánlott elmenni, mert nagyon csúnya dolgok is kialakulhatnak, ha elhanyagolod.

nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anális szex nem volt véletlen?
nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem szívesen szeretnék colonoscopiat így bízom benne, hogy elmúlik és nincs nagy baj..

1x próbáltuk az anális szexet nem is olyan rég, így gondoltam arra is, de nem rögtön az után jelentkezett, viszont akkor történt egy kisebb baleset is, ugyanis a párom hirtelen erősen rakta be, összerezzentem annyira fájt. Azóta nem volt, nem is lesz, de nem hinném hogy ez lenne az ok, ha megserult volna valami akkor folyamatosan fájna és nem múlna el gondolom?

nov. 17. 17:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem közvetlen utána alakult ki tartósan, akkor talán nem. De ha nagyon heves volt a párod és rárántott erősen, akkor azért lehet sérülés, ami fertőződik, begyullad és utána tünetekkel jár. Esetleg belső aranyér sérült meg, amiről nem tudtál. Mennyi idős vagy?
nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
23
nov. 17. 18:31
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Az anális területet nem colonoscopiával szokták vizsgálni.
nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el orvoshoz. Teljesen fájdalommentes a vizsgálat. Kicsit hasonló, mint a nőgyógyászat. Bekrémezett kesztyűs kézzel benyúl kicsit a fenekedbe és megtapogat belül, meg van egy eszköz, olyasmi, mint a nőgyógyászati kacsa, annak segítségével be tud kukucskálni.
nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én aranyérre tippelek egyébként.

8as voltam.

nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Durva analszex egyetlen alkalommal is roncsolhat.

Aranyer lehet.

De ha no vagy es hirtelen elmulik, akkor ovulacios fajdalom is lehet, ami nehanyaknal nem a petefeszeknel erzodik, hanem szabalyosan a vegbel, gattajek hasogat.

nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!