Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek melyik vény...

Szerintetek melyik vény nélkül kapható köhögés ellenes tabletta és/vagy egyéb fajta gyógyszer a leghatékonyabb ?

Figyelt kérdés

#gyógyszer #tabletta #köhögés #vény nélküli #köhögés ellenes tabletta #köhögés ellenes gyógyszer
2023. jan. 15. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez használt!

[link]

2023. jan. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Felesleges itt ezt megkérdezni, mert mind ilyen vackokat írnak. Én a gyógyszertárban érdeklődtem, és ott ajánlottak rá tablettát, nem ilyen szopogatós vackokat. Másrészt, ha vírusos infulenzia, el kell menni az orvoshoz, aki ír fel antibiotikumot. Nem kell itt egészségesdid játszani, mert semmi értelme. Vagy szeded az antibiotikumot, vagy szövődményes lesz.
2023. jan. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vírusos influenzára nem írunk antibiotikumot! Csak ha nem javul, és felülfertòződhet.


A köhögés fajtája sem mindegy, kérdezò. De mindenkinek más válik be.

2023. jan. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most legutóbb a Robitussin köptető és a Libexin gyógyszer együtt volt hatékony.
2023. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyen szrokat szedünk rá, hanem elballagunk az orvoshoz, aki ír ki normális köptetőt, vagy köhögéscsillapítót.
2023. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!