Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan mentolos (vagy...

Van olyan mentolos (vagy hasonló) cukorka vagy rágó, ami ténylegesen “szétrobbantja” az orr szellőzőit, olyan bivalyerős?

Figyelt kérdés
Tehát elcsapja a nátha “taknyos” részét jó időre (az egyik Negro talán ilyen volt, csak mintha szűkebb lenne ma a választék - de érdekel bármi, ami durván pucol)…

nov. 17. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A halls, az erősebb mint a negro, asszem. Egyébként jól látod, a vita c terjedt el meg a strepsils.
nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem így működik, a takony nem fog magától elteleportálni, próbál a szervezet megszabadulni általa az idegen matériától.
nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találtál?
dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondom mit vegyíí: Fisherman's friendet. Voltam külföldön, ebbe botlottam ott bele, am már ismertem. Olyan mint egy szippantás az északi sarkon, más nincs benne mint mentol meg eukaliptusz. Úgy kipucol hogy csak na. Torkodról is lemarja az oda nem illő bacikat.
dec. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Jók a felsoroltak, nálam most az Airways is elég hatékony volt :)
dec. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!