Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen hormonokat nézessek /...

Milyen hormonokat nézessek / vérvizsgálatot csináljak, ha alvászavarom van?

Figyelt kérdés

Nagyon ugy erzem, h valami ilyen jellegu problema allhat a hatterben és szeretnék a végérejárni. Egyszeruen este , mikor aludni kéne, nincs álmosság érzetem. Mar minden termeszetes cuccot probaltam(melatonin stb) , meg van a napo rutinom, nem telefonozol alvas elott, sötétítek… minden adott. De mintha elfelejtett me volna az agyam , h hogy kell elaludni/ álmosnak lenni…


Valami tipp?



nov. 27. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szolj a dokinak és ő tudni fogja
nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamikor csak alszol! Ha nagyon zavar menj el alvásdiagnosztikára, alvásterápiára. Nekem bejött, igaz, másféle problémám volt.
nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fizikailag el vagy faradva? Mozogsz eleget?
nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, ha beveszek valami szedáló antihisztamint elalszom, de akkor sem mindig es akkor is csak par orara.

Alvasdiagnosztikara elmegyek es nem alszom el , akkor nagyon elobbre nem vagyok..:/ marpedig ott aztan fixen nem fogok tudni elaludni…

nov. 27. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Én így vagyok lassan 10 éve. Voltam minden vizsgálaton, semmi bajom elvileg. Dolgozom, rengeteget sportolok szabad levegőn, napi minimum 2 óra, de van amikor 3-4. Sötét van, csend, mikor lefekszem. Megvan az esti rutinom is, mindig ugyanaz. Kávét direkt nem iszom már délután. A legdurvább altatóval sem sikerül sokszor egyáltalán elaludni, de ha mégis sikerül, 2-3 óra múlva felébredek, és nem tudok visszaaludni...
nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolso: es neked az elalvás is nehezen megy?
nov. 27. 19:26
 7/11 A kérdező kommentje:
*napi szinten
nov. 27. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az elalvàs is, az àtalvàs is. Ha sikerül elaludni valami csoda folytàn, òrànkènt felèbredek.
nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy az egyben ugyanez… őrület.
nov. 27. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom... Épp pszichiáterehez megyek ez miatt
dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!