Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy problemam lenne?...

Pajzsmirigy problemam lenne? A verlelet szerint nem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus ota nagyon durva panikrohamokra szeru dolgok tornek ram.... arra kaptam Frontint... nem fugg semmitol, csak jonnek... hiztam...nem sokat de lathato tobbek kozott a ruhaimon is... a havi verzesem most kesik es nem lehetek terhes ezt teljesen biztosra tudom mivel lannyal elek egyutt 6 eve, a dokim elkuldott vervizsgalatra de csak TSH-t nezetett ami normalis lett, hiaba nyustoltem, h hormonvizsgalatra kuldjon el, nem akar mert szerinte felesleges ha a tsh normalis :( Lehet attol meg pajzsmirigy?



2017. dec. 13. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy pánikbeteg vagy? Amúgy ha biztosra akarsz menni a pajzsmirigyeddel,ment el magánlaborba és nézess T3 és T4 értékeket. De szerintem pánikbetegség vagy szorongásos zavar.
2017. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg akar az is lehet. Panikroham kereteben a szivinfarktus tuneteinek teljes palettajat prezentalja az agyam, megspekelve nemi hasmenessel...
2017. dec. 13. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez nagyon gyanús,hogy pánikbetegség vagy szorongásos zavar.
2017. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csodalatos... es az normalis, hogy nincs kivalto oka? Egyszercsak jon...es van. Amig be nem veszek vmit, leginkabb 0.25os frontint :(
2017. dec. 16. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!