Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17/F Mióta tudom az eszemet...

Nikolai. kérdése:

17/F Mióta tudom az eszemet mindíg is nehezen aludtam el, másnéven: alvászavarjaim vannak.15 évessen elkezdem marihuánát fogyasztani alvászavar ellen, és bevállt. Sokkal kipihentebben kelek azóta. -van más megoldás alvászavar ellen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 01:04
 1/3 X. Maté válasza:
0%
Egy nagy lapát apád kezébe miközben bevallod, hogy füvezel.
2010. okt. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, 16 éves korom óta szívok, és nekem csak az elején vált be, most már egyszerűen nem altat el. teljesen megszoktam, nem leszek fáradt, semmi. legtöbbször 5 órakor alszok el és délután kelek. majd talán ha dolgozni kezdek átállok a nappali ütemre! szerintem ez a megoldás! ha egy hétig azon szenvedsz hogy ma is csak 3 órát aludtál, valahogy ráerőszakolod magad a normális alvásra!
2010. okt. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem maradj a jóbevált gyógyszerednél!!;)

A marihuána önmagában is egy gyógynövény itt egy cikk róla szerintem érdemes elolvasni mielött valaki elitéli a marihuánát!

*Mark Ware és montreali McGill Egyetem kutatói huszonegy krónikus fájdalomban szenvedő beteget vizsgáltak, akikkel pipából lélegeztettek be 25 milligrammnyi kannabiszt naponta háromszor, öt napon keresztül. A 9,4 százalékos marihuána hatására csökkent a fájdalom, valamint javult az alvási készség, és csökkent a nyugtalanság. A 11 pontos fájdalomskálán a marihuánás betegek fájdalmának átlagos erőssége 5,4 volt, szemben a placebo 6,1-es értékével. Ez ugyan mérsékelt, de jelentős különbség, ráadásul olyan betegek esetében, akiken más módszer nem segített.

2010. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!