Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kérjek táppénzt, vagy menjek...

Kérjek táppénzt, vagy menjek dolgozni az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt lázam, majd egy ideig, ma délelőtt hőemelkedésem.

A fejem fáj, fáradékony és fáradt vagyok.

Ezen kívül nincs más tünetem.


Ha reggelig nem lesz újra lázam, akkor is kérhetek táppénzt?


Már többször jártam úgy, hogy a hétvégén kikúráltam magam, aztán a hetet végigszenvedtem, majd újra hétvégére lettem beteg, amit ismét kikúráltam részben.


dec. 10. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Maradj otthon. Egyrészt nincs rá garancia, hogy nem fertőzöl, másrészt jobb, ha kúrálod még otthon magad.
dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Irodába én bementem, de pl. fizikai melót vagy ingázást már nem vállalnék be így.
dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj otthon és jobbulást. Ha nem is lesz lázad, attól még fertőzhetsz, plusz, ha nem pihened ki tovább tart a gyógyulás, vagy visszaeshetsz.
dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24 óra teljes láztalanság esetén mennék a helyedben, tehát holnap még biztosan nem. Ha van home office lehetőség nálatok ilyen esetben, akkor esetleg az.
dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!