Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen helyzetben lehetek még...

Ilyen helyzetben lehetek még táppénzen?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 1 éve már egy szemétszállító cégnél dolgozok,mint kukarakodó. Eddig semmi problémám nem volt,viszont május 7.én a derekam minden mozdulatnál elkezdett fájni,alig bírtam menni.

Felhívtam a háziorvosomat, mivel nem hívott be kivizsgálásra, telefonban azt kondta szedjek cataflamot,tornázzak, írt fel tablettákat és hátfájdalomra tapaszt is. Annyit mondott még hétfőn hívjam fel, május 11.én hétfőn azt mondta még folytassam ezt a kúrát. Pénteken közölte ,hogy hétfőn május 18.án hívjam vissza hogy vagyok. Nos ugyanúgy a derekam baloldala még fáj, a gyógyszer, krém meg a tapasz egyideig elmúlassza de utána újra fájni kezd.

Szóval táppénzen vagyok lassan 2 hete, a derekam fáj, a háziorvos a vírus miatt nem hív be kivizsgálni.... Hívtam a szakrendelőt hogy ortopédiára kérjek időpontot, ott közölték június végén talán lesz valami szabad időpont.

Felhívtam egy magánkórházat ahova szerdán mehetek is ortopédiára, természetesen pénzembe fog ez kerülni de muszáj tennem valamit az állapotom miatt.

Így félek dolgozni menni nehogy terheljem magam és csak nagyobb bajom legyen,mint most van. A háziorvosomnak ha elmondom hogy megyek magándokihoz akkor kiír még táppénzre vagy dolgoznom kell mennem?

Higgyétek el már szívesen mennék munkába, de komolyan fájdalmaim vannak. Nem akarok 26 évesen megrokkani.



2020. máj. 17. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
vesédet is nézesd meg!
2020. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!