Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány naponta cseréltek pizsamá...

Hány naponta cseréltek pizsamát, lepedőt és teljes ágyneműt?

Figyelt kérdés
Bocs a furi kérdésért, de érdekel.
2010. okt. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pizsamát 5-6 naponta, ha pl. beleizzadok vagy használtnak érzem, akkor korábban.

Ágyneműt 3-4 hetente (inkább 3, csak akkor 4, ha nem vagyunk otthon), de mindig lefekvés előtt fürdünk.

2010. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Pizsamát naponta, pólóban bugyiban alszom, ágytakarót hetene, ágyneműt 2 hetente. Mindig tisztán fekszek bele.
2010. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ágyneműt 2hetente.

pizsamám nincsen csak boxerban alszok.

2010. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Pizsamát eddig még sosem cseréltem lepedőt ágyneműt se és sosem fekszek le tisztán sőt lefekvés előtt még dagonyázok is egyet. :D

MOST KOMOLYAN MILYEN HÜLYE KÉRDÉS EZ??? -.-'

2010. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Válaszod jóval hülyébb, mint a kérdés, ezért kár volt az időd erre szánni...

Rengeteget mosok, mivel nálunk mindenki tiszta pizsiben alszik minden nap, heti 2szer lepedőt és heti egyszer ágyneműt cserélek.

Állítólag nem vagyok normális, de én nem érzem jól magam többnapos/hetes ágyneműben. Kíváncsi voltam, valóban nagyon mániákus vagyok-e:-)

2010. okt. 21. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen, kicsit mániákus vagy! :)

De ha neked ez így jó, és nem teher ágyneműt cserélgetni, szíved joga.

2010. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia,

ágyneműt váltani legalább kétszer kellene hetente. Ha meztelenül alszik valaki (tehát nincs pizsama, ami az éjszakai kipárolgást felszívja), akkor sűrűbben. Ami a párnahuzatot illeti: frissen mosott haj esetén is reggelre minden baci, mikroorganizmus ott van a fejeden, ami a huzaton volt, ha az nem volt tiszta. Ezek a szennyeződések pedig pont a fejedről kerültek oda előző éjszaka.

Ha pl. idegen helyen alszol és problémád van a kapott ágyneművel, akkor inkább tegyél be valami ruhadarabodat a fejed és a párna közé, (póló, pulóver, stb.) az minden bizonnyal tisztább, mint a kapott ágynemű.

HajDoktor

2010. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Pizsamát 2 naponta, ágyneműt és lepedőt havonta.
2010. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!