Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Naponta átlag hányszor...

Lányok! Naponta átlag hányszor cseréltek betétet?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiság
2011. márc. 16. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

napi 2-3


egy teljes ciklus alatt 9-10 betét elmegy.


Bár nem lány vagyok.

2011. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tampont használok, de a lényege ugyan az. Hát én jóóóval többször szoktam az első napokon. Normál tampont talán 2-3 óránként... Mikor már kevesebb van, akkor már a mini bírja 3-4 óráig, aztán váltok betétre. Számold ki, ha türelmes vagy :) az estéket ne hagyd ki. :)

lány voltam XD

2011. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
ui.: vagyis lány vagyok.
2011. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen erős.Erősebb napokon 6-7 gyengébbeken meg mikor-hogy de minimum 3-4,mert kellemetlen amikor meleg van,és befülled.
2011. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tampont használok, két-három óránkét ki kell cserélnem (normál méretet használok). Gyengébbeken 6-7 óránként. Éjszaka a legerősebb nekem, akkor két betétet teszek be egymás mögé, akkor nincsen baj általában.
2011. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 nap alatt kb. 2-3x, utána még 1-2 napig már csak 1-2x. Estére megy egy hosszút szoktam betenni.
2011. márc. 29. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem minden nap elmegy majdnem egy csomag betét.ha itthon vagyok betétet használok,ha suliban tampont+betétet.például ma gyenge a vérzésem és még kétszer cseréltem betétet csak,de mikor sok van előfordul hogy nyolcszor is ki kell cserélni
2013. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!