Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy találni fognak valamit?

Figyelt kérdés

Nehézlégzéssel mentem orvoshoz, elküldött kivizsgálásra. A belgyógyász nem talált semmi gondot hallgatózás és tapogatózás során, de elküldött röntgenre. Már megvolt a röntgen, de eredményem még nincs. Aki végezte, az nagyon határozottan mondta, hogy ő 0 információt tud mondani, mert nem orvos, majd kiértékelik és küldik az eredményt. Addig viszont én nagyon aggódom. Főként azon parázok, hogy ha nincs ott semmi, akkor azt csak látta volna és mondta volna...

Lehet nagy gond a röntgenen annak ellenére, hogy a belgyógyász általi vizsgálat során semmit nem találtak?


dec. 14. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Hipochonder vagy. Ne vágyj a betegségre.
dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva, hogy az vagyok. De ez nem válaszolja meg a kérdésemet :(
dec. 14. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
2% esélyt látok rá.
dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem távvizsgálatot kérek. Az a kérdésem, hogy mennyire megbízható az, ha megvizsgál egy orvos? Mennyire gyakori az, hogy van valami súlyos gond és az orvos nem hallja, de a röntgenen látszik?
dec. 14. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, hogy ilyen lenne.
dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Látszani fog röntgenen, ha bármi szervi bajod van.

Ha nem látszik, akkor lehet szorongásos tünet, arra elég jellemző.

dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy látszani fog. De napokba telik, mire elküldik az eredményt, addig meg megesz az ideg :D
dec. 14. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éve alakult ki nálam súlyos hipochondria és generalizált szorongás. Csak annyit tudok mondani, hogy mint nekem, neked sem lesz semmi bajod. De ezután úgyis kitalálsz mást, úgyhogy kitartás :)
dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, annyit kihagytam, hogy a radiológus vagy az asszisztens nem csak neked nem mond semmit, hanem alaphelyzetben senkinek. Ha tényleg nem orvos csinálta a felvételt, akkor pedig jogilag nem is mondhat semmit. A kiértékelő orvos feladata lesz véleményezni a röntgent.
dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart napokig egy röntgen lelet kiadása? Nálunk helyben meg lehet várni.
dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!