Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem hinném, hogy bármi esély...

Nem hinném, hogy bármi esély van erre, de azért egy próbát megér, valószínűleg itt nem fogok találni ilyen valakit, csoda lenne. (Kérdés lent.) ??

Figyelt kérdés
Nem lenne itt olyan vállalkozó, akinek bejött az élet, és esetleg nem keresne olyan embert, aki ingyen dolgozna neki bármit, azzal a feltétellel, hogy átad neki a tudásából? Még csak 20 éves vagyok, úgyhogy tudnék még tanulni.

#munka #vállalkozó #Tudás átadása
2023. máj. 12. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Milyen tudas kene? Szerintem nem lehetetlen kolcsonos szimpatia eseten.


Sok olyan tudas van amit nem szedsz fel a suliban

2023. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát pénzügyi főként, vagyis örülnék ha valami helyes irányt, tudna valaki adni ebből a szempontból.
2023. máj. 13. 00:29
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Milyen suliba jarsz?
2023. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát most jelenleg mérnökin vagyok, de a gazdaság is érdekelne, a továbbiakban.
2023. máj. 13. 00:41
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Helyileg hol?
2023. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetem.
2023. máj. 13. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg is van 3 középiskolás és 2 egyetemista gyakornok az egyik cégemnél, ami innovációs, környezetvédelmi, oktatási munkákkal foglalkozik. A másik cég a többekkel közös, oda nem viszek be potenciális minuszos projekteket.

Ha gondolod írj pár sort üzenetben arról hogy mik érdekelnek, miket tanultál, és gondolkodhatunk rajta.

2023. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled ezt a tapasztalat szerzést? Normál esetben ez úgy zajlik, hogy belépsz valahova, legjobb egy tényleg átlátható ügymenetű cég, ott mindenfélét csinálsz hogy tudd mivel töltik az idejüket a népek. Aztán ha ügyes vagy és érdeklődő meg kitartó, akkor bevonnak a döntéshozatalba és láthatod milyen elvek alapján hoznak döntést az adott helyzetben. A saját cégemnél mindent végigjártam, ráadásul néha most is meg kell csinálni mindent, ha úgy adódik, de amit most én is tanulok, hogy milyen elvek alapján kell egy adott helyzetet felmérni és döntést hozni valamint hogyan lehet hatékonyan kezelni a felmerülő problémákat. Ez egy érdekes téma, most képzem magam, de nem zárkózom el attól, hogy másnak is átadjam a tudást.
2023. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne bohockodj már! Az fognak vágni és ki fognak használni! Gyere hátba gyakornoknak és fizut is kapsz! Fiatal vagy de nem hülye!….vagyis Remelem
2023. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a gyakornokoskodás se rossz
2023. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!