Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként van még esély...

Felnőttként van még esély barátokat találni? Akinek sikerült, hol és hogyan?

Figyelt kérdés

Bármi történik velem, senkivel nem tudom megosztani már.

Még főiskolásként esténként annyian írtak, hogy nem győztem válaszolni. Mindig vártuk a következő napot, a programokat, de még az előadásokat is. Nagyon szerettem azt az időszakot. Aztán ugye mindenkinek máshogy alakult az élete. Egyre inkább kiszorultam mindenhonnan mostanra. Nincs még gyerekem és férjem. Legtöbb régi barátom családos. Egy ideig tartottuk a kapcsolatot, de aztán elmaradtak sajnos.


Igaz mivel egyedül vagyok, így otthonról sem járok el. Néhány éve jártam nyelvtanfolyamra, de a felszínes ismertségen kívül ott sem sikerült barátkozni. Munkahelyemen meg egyedül dolgozok.

Vannak esték mikor úgy érzem szó szerint megöl a magány.


Ti hol találtatok barátokat felnőttként? Személyesen. Nem netes ismertségre gondolok.

29N



2023. okt. 17. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
nincs
2023. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Miskolcról költöztem Pest mellé. Senkit sem ismertem. Párommal éltem, terhes lettem és itt voltam egyedül.

Én random rá írogattam emberekre akik a varosomban laktak hogy van e kedvük ismerkedni 🤣

Meg barát kereső csoportban ismerkedtem facebookon. Mindig irtak sokan. Mindig volt kivel beszélgetni. Most már van 2-3 ember akikkel tudok programokat szervezni de nem érzem azt hogy ők lennének az "igaziak"

Nagyon nehéz megtalálni azt akivel hasonlóak vagytok. Csak úgy működik ha nagyon nyitott vagy. Kezdeményező

30/N

2023. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem amiről írsz kérdező. 30+os férfiként ez még némileg nehezebb, de igazából neked se könnyű.

"Nem netes ismertségre gondolok."

Hát ez így nehezebb. Én sokszor a neten akivel jobban kijövök, abból lesz élőben is közelebbi viszony.

Viszont azt tudom tanácsolni, hogy bárhol jársz, légy nyitott az emberekre. A lakóhelyeden, vagy akár utazás közben, vagy csak a városba kijárva séta közben. Szerintem ha érzik rajtad az emberek a nyitottságot, sokkal könnyebben szóba tudtok elegyedni, akár apró jelentéktelen dolgokkal is. Onnét pedig csak rajtatok múlik.

És persze most felkínálnám hogyha van kedved írhatsz nekem is, dehát kikötötted hogy élő ismerettséget szeretnél, így ez sem opció :)

2023. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! :)


#2: Nem is láttam még ilyen barát kereső csoportokat. Ez jó ötlet amúgy. Akkor ezek szerint nem egyedi ez a probléma, hogy mások is nehezen találnak barátokat.


Bocsi ha félreérthetően fogalmaztam a netes ismertségekkel kapcsolatban. Nyilván ha egy idő után találkozik a két ember, akkor oké. Viszont évekig csak neten irogatni, nekem nem jön be. Illetve itt is volt próbálkozásom már erre, de néhány levél után elhal az egész. Nincs közös téma sokszor, nem tudhatjuk igazat mond-e a másik.


#3: Köszi a felajánlást, viszont lány barátra gondoltam. Hiányoznak a régi csajos programok, beszélgetések.

Na a nyitottságommal már van gond... 5 éve most már egyedül vagyok a munkahelyemen. Sajnos zárkózott lettem. Korábban el sem tudtam képzelni, hogy egyedül ebédeljek vagy ne legyen társaságom. Most már az lenne a fura ha nagy társaságba csöppennék. Nehezen bízom meg emberekben korábbi csalódások miatt. Magamnakvaló lettem. :(


Én születésemtől kezdve ebben a városban élek. Úgy érzem itt már esélyem sincs új embereket megismerni. Sokszor van eszemben, hogy olyan jó lenne valahol máshol új életet kezdeni. Új emberek, új lehetőségek... Lehet ez lesz a megoldás, mert sokszor azt érzem megfulladok már itt.

2023. okt. 18. 08:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a priviket, de férfiakkal nem szeretnék barátkozni, illetve kapcsolatot sem keresek. Ne haragudjatok.
2023. okt. 18. 10:33
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi az érdeklődési köröd? Miket szeretsz? Programok? Hobbik? Zene? Bulik? Ezek szerintem fontosak lehetnek ha esetleg egy lány itt rád irna :)
2023. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En meloba szoktam ill haverok haverjaival ha csinalunk vmi progit
2023. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem haragszom. De dugni szeretsz?
2023. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

#8: A magadfajta parasztok miatt nem válaszolnak már sokan privikre, sőt meg se nyitják.

A kérdező is egy teljesen normális kérdést írt ki, erre idejössz ezzel az alpári stílussal, mert gondolom nem válaszolt neked a barátkozásnak álcázott leveledre. Köpedelem vagy!

Milyen érdekes, hogy minden barátkozós kérdésre mindig csak férfiak reagálnak... Szánalom!

2023. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Igen pont ezért nem válaszolok privikre. :( Elég szomorú amúgy. Mert az ilyenek miatt a normális emberekkel se kerülünk kapcsolatba. Itt a válasz arra, hogy miért nem szeretek neten ismerkedni...
2023. okt. 20. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!