Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az oka annak, hogy hányinge...

Mi az oka annak, hogy hányingerem van iskolában?

Figyelt kérdés
Sose féltem az iskolától, szeretem a tanárokat is meg minden. De az előző 3 napban a téli szünet előtt folyamatos erős hányingerem volt. Hétfőn kántálni voltunk, és az alatt volt végig hányingerem, kedden az adventi vásáron énekeltünk és annyira hányingerem volt és nem tudtam nyelni, hogy be kellett menjek a mosdóba és végigvárjam amíg befejezik az éneklést. Most szerdán csak lelki nap volt, beszélgettünk, nem volt semmi különös esemény és még is egész nap borzasztó hányingerem volt. Mi az oka?
dec. 20. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit ettél?
dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoktam reggelizni mert nem kívánok semmit, tízóraira szoktam enni szendvicset ebédre meg ugye levest és főt éttelt, vacsorára pedig valamilyen 2.-at
dec. 20. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Valamit egyél reggel is, akár néhány szem jó reggelt kekszet, nem kell sokra gondolni. Szerintem valami enyhébb lefolyású vírust szedhettél össze, nem hiszem, hogy a szorongás okozta volna.
dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!