Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beadassam magamnak az új...

Beadassam magamnak az új moderna covid elleni oltást?

Figyelt kérdés
Foglaltam időpontot kórházi oltopontra január elejére. Csak sok ismerősöm le akar beszélni róla mert szerintük most tombol a cocid és nehogy oltásra elkapjam.

dec. 30. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
ne.Semmiféle Coviddal kapcsolatos, vagy annak álcázott cuccot ne. Örülj, ha vagy olyan szerencsés, hogy az eddigiek ki tudnak ürülni a szervezetedből és életben vagy. cca 5-7 év.Ez az időintervallum.
dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az egész családomnak be van adatva és nincs semmi bajuk. Vagyis bocsánat 1 ember nem adatja be apám mert hülye. Be van szarva hogy valami szart elkap
dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha gondolod adasd be, úgy hallottam ajánlják ha veszélyeztetett csoportba tartozol.

De itt általában csak ellenző válaszokat fogsz kapni.

dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

1+ Sőt ezek után megkockáztatom, hogy az influenza oltás sem "kóser".


Kíváncsi lennék, ha készülne tanulmány, hogy az elhunyt covidoltással rendelkező egyedek hány %-a kapott korábban influenza elleni "védőoltás" milyen % lenne a végeredmény. Az a sanda spurim, hogy 100%, de ez csak egy sejtés.

dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem adatnám be magamnak, felesleges.
dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Én megkaptam az első 3 oltást anno. De nem tartozom a veszélyeztetett csoportba, így további oltasokat tuti nem veszek fel.


Ha idős, krónikus beteg lennék, kérném.

dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondod, hogy a gyakori alapján fogsz dönteni, akikről arról sincs gőzöd se, hogy kicsodák!
dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
A családomban rajtam kívül mindenki többszörösen be van oltva, mégis mindannyian megkapták.
dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"A családomban rajtam kívül mindenki többszörösen be van oltva, mégis mindannyian megkapták."


Az elmúlt három évben körülbelül 75

dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

"A családomban rajtam kívül mindenki többszörösen be van oltva, mégis mindannyian megkapták."


Sorry, véletlenül elküldődött.


Szóval az elmúlt három évben körülbelül 750 különböző rendezvényen és díjátadón pofázta el az azóta Nobel díjas Karikó Katalin, hogy az oltás arra van hogy ne fertőzz tovább, nem arra, hogy ne kapd el! Szomorú látni hogy még mindig vannak olyanok akik ezt nem értik.

dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!