Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan győzzem meg szüleimet,...

Hogyan győzzem meg szüleimet, hogy megengedjék, hogy beadassam a kovid vakcinát?

Figyelt kérdés

A családomon belül szó szerint mindenki bevan oltva és én is nagyon beszeretném oltatni magam, de szüleim (főleg anyám) nem engedi, mivel 18 év alatti vagyok.

Mindig azzal jön, hogy még gyerek vagyok és ártalmas, úgy csinálna mintha egy 10 éves lennék, de már nem tartozok az a gyerek kategóriába egyáltalán.

Nem értem, ha nekik nem lett semmi bajuk akkor miért fél, hogy nekem lenne, nővéremnek semmit se szólt, pedig 2 év van közöttünk.

Hogyan tudnám őket meggyőzni? Már rengeteg okot felsoroltam nekik, de semmi se győzi meg őket, csak rámkiabálnak, hogy fejezzem be.



2021. okt. 31. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
És amúgy te miért erőlteted ennyire? Örülj neki, hogy te 95%, hogy meg sem éreznéd.
2021. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Minek az neked te analfa? Egyébként nem az oltás reakciótol kell félni. Hanem a mellékhatástól ami évek múlva jön ki ha megéled.
2021. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Akit győzködni azt felesleges, és lehetetlen.
2021. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Hamisítsd alá az aláírás a beleegyező nyilatkozaton és menj el titokban. Soha senkit nem fog izgatni.
2021. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Mást nem tudsz, csak rájuk hatni valahogy. Minél többször mondod ,annál több a lehetőséged arra, hogy belemennek. Azért az érdekes, hogy rajtad kívül mindenki be van oltva, de szüleid szerint ártalmas.
2021. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyámhivatal hoz fordulhatsz, ők megadhatják az engedélyt a szüleid helyett. Google keresővel keress rá a területileg illetékes gyámhivatal rá.
2021. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
A szüleid féltenek téged. Talán olyan infóhoz jutottak, hogy már az is bánják, hogy magukat beoltatták. A férfiak meddősége is kialakulhat. Olvass te is utána. Te milyen célból akarod az oktást? Buli, mozi, utazás, félelem?
2021. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Lassan letelik a szükséges idő és nagykorú leszel. Sajnos a COVID még akkor is velünk lesz. Nem értek egyet a szüleiddel. Ha lennének is 20 év múlva mellékhatások, azt majd akkor megoldjuk, ha most az oltás hiánya miatt esetleg nem halsz bele a fertőzésbe.
2021. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!