Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normaflore segíthet??

Sergio Sergio kérdése:

Normaflore segíthet??

Figyelt kérdés
Nem megy a hasam de napok óta görcsöl, persze nem folyamatosan. Normaflore esetleg segíthet??
jan. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Görcsön tuti nem.
jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószinű
jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen házi praktika jó rá ami nektek bevált?
jan. 3. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a bajod?
jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos új jöttem áz az új éve hogy megfázva, viszont egy dolog még soha nem történt velem: Megfáztam ugye orrfúlyás, köhögés kis torokfájással ami 2 nap alatt elmúlt, viszont egyik éjszaka arra keltem fel hogy nagyon nagyon fázok és mindent magamra húzok hiába volt meleg. Majd másnap felkeltem és mindig prüszköltem ami elmúlt, majd akármit ettem.10 perc múlva rókáztam így már 2 nap alatt annyit ettem hogy ma kettő tányér sós krumplit mert azt olvastam az is segít a gyomorégésen. Ugyanis amikor "majd megfagytam" másnap reggeltől görcsöl és ég a gyomrom, pedig lencsét ettem pörkölttel újévre, és csak ezek is vannak itthon még sütemény...De kivagyok már, főleg hogy nagyétkű vagyok...
jan. 3. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a bolus adstingens!
jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez vagy vírus vagy gyomorrontás. Diéta segíthet.
jan. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!