Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy ha otthon...

Miért van az hogy ha otthon vagyok akkor fáradt vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha itthon vagyok akkor állandóan ásítozok és fáradt vagyok, de ha kimozdulok pl: elmegyek sétálni vagy biciklizni akkor egyáltalán nem. Ugyanez van akkor is ha iskolában vagyok, majdnem elalszok a padban, de amint hazaérek ez megszűnik. Arra gondoltam hogy esetleg az unalom lenne a ludas?

16/L



jan. 5. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem hogy viszont amikor megpróbálok itthon napközben aludni hiába fekszek vagy fél óráig csukott szemmel, nem bírok elaludni.
jan. 5. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A melatonintól függ. A melatonin az alvashormon. Napfenytol kevesebb termelodik es nem alszol el. De ha egesz nap otthon vagy a sotet szobaban akkor siman okozhat almossagot.


Ami meg segit ha mindig ugyanakkor eszel minden nap, mindig ugyanakkor kelsz és fekszel

jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A házban minden szobában reggeltől estig fel van húzva a redőny, szóval nem hiszem hogy a sötétség miatt lenne.

De a baj viszont lehet hogy a rendszertelen étkezés miatt van akkor.

jan. 5. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Unalom és mozgáshiány, levegő és vízhiány.

Persze rendesen kell reggeli, ebéd, vacsora.

jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!